• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Таліби обезголовили афганця, який працював в армії США

Відadmin

Лип 24, 2021
Таліби обезголовили афганця, який працював в армії США

Фото: cnn.com

Сохаїл Пардіс

Таліби вбили чоловіка, який працював перекладачем у американських військових, коли він віз сестру разом відсвяткувати Курбан-байрам.

В Афганістані таліби відрізали голову місцевому жителю Сохаілу Пардіс, який працював перекладачем в американській армії. Вбивство сталося на очах сестри чоловіка, пише CNN.

Пардіс поїхав з Кабула в сусідню провінцію Хост, щоб забрати сестру і разом з нею відсвяткувати Курбан-байрам. Дорогою таліби зупинили автомобіль Пардіса, витягли його з машини і обезголовили.

Вбивство представникам руху Червоного Півмісяця підтвердили місцеві жителі.

За кілька днів до загибелі Пардіс скаржився своєму другові й колезі, що таліби, дізнавшись про те, що він допомагав 16 місяців американській армії, почали погрожувати йому і членам його сім’ї.

У Пардіса залишилася дев’ятирічна дочка. Зараз про неї піклується його брат Наджібулли Саак, який розповів журналістам CNN, що його родині довелося залишити свій будинок в Кабулі з міркувань безпеки. Чоловік побоюється, що стане наступною жертвою.

Таліби захоплять Афганістан за півроку – прогноз

Раніше було опубліковано відео розстрілу талібами військових. Після запеклого бою таліби оточили афганських спецназівців, у яких закінчилися боєприпаси.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *