• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У Чехії до лікарні потрапили чинний і колишній президенти

Відadmin

Вер 14, 2021
У Чехії до лікарні потрапили чинний і колишній президенти

Фото: radio.cz

У Чехії госпіталізували чинного і колишнього президентів

Мілош Земан, 76 років, госпіталізований, але канцелярія не повідомляє про причини. Вацлава Клауса, 80 років, госпіталізували з підвищеним тиском.

 

Президента Чехії Мілоша Земана госпіталізували в Центральний військовий госпіталь у Празі. Про це повідомляє Novinky у вівторок, 14 вересня.

 

Канцелярія Земана не повідомив подробиць про причини госпіталізації. Перш 76-річний Земан кілька разів потрапляв до лікарні в рамках “відновлювальних” госпіталізацій. У свою чергу чеські ЗМІ вважають, що госпіталізація може бути тривалою.

 

Відзначимо, що Земан давно страждає на невропатію нижніх кінцівок, через що йому важко пересуватися і в цьому році на всіх заходах він був в інвалідному візку. Також він має проблеми зі слухом і низький кров’яний тиск.

 

Крім того, в цьому ж військовому госпіталі перебуває і попередник Земана Вацлав Клаус. 80-річного екс-президента в суботу госпіталізували з підвищеним тиском. У понеділок вдень лікарі відпустили Клауса для домашнього лікування, але вже у вівторок вранці він повернувся в госпіталь.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *