• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

США запустили ракету Minotaur I з розвідсупутниками

Відadmin

Чер 15, 2021
США запустили ракету Minotaur I з розвідсупутниками

Фото: Скріншот

Запуск ракети-носія Minotaur I

Цей пуск став другим з космодрому на острові Уоллопс в інтересах Національного управління військово-космічної розвідки США за останні 12 місяців.

 

У США відбувся успішний запуск ракети-носія Minotaur I з космодрому на острові Уоллопс в штаті Віргінія. Вона вивела на орбіту три розвідувальні супутники. Про це стало відомо у вівторок, 15 червня.

 

Ракета стартувала о 09:35 за часом Східного узбережжя США (16:35 за Києвом). Вона виводить на орбіту супутники для Національного управління військово-космічної розвідки США (NRO). Подробиці не розкриваються в зв’язку з секретністю місії. Трансляція була завершена через дві хвилини після старту також зважаючи на секретність місії.

 

За даними NRO, цей пуск став другим з космодрому на острові Уоллопс в інтересах цієї розвідувальної служби за останні 12 місяців. У NRO зазначили, що місія NROL-111 буде сприяти “захисту США та їхніх союзників 24 години на добу, 365 днів у році”.

 

Чотириступінчаста ракета-носій Minotaur I була розроблена корпорацією Northrop Grumman.

 

 

Нагадаємо, 18 травня США запустили супутник для виявлення балістичних ракет SBIRS GEO 5. Його вивела на орбіту ракета-носій Atlas V.

 

А 27 квітня надважка ракета Delta IV Heavy вивела на орбіту секретний вантаж Національного розвідувального управління США.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *