• Нд. Вер 19th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Південна Корея оштрафувала Google майже на $180 млн

Відadmin

Вер 14, 2021
Південна Корея оштрафувала Google майже на $180 млн

У Південній Кореї проводиться розслідування стосовно Google щодо недобросовісного продажу цифрової реклами

Південнокорейський регулятор зобов’язав Google усунути недоліки, в тому числі внести виправлення в угоду з виробниками смартфонів.

У Південній Кореї антимонопольний регулятор оштрафував американську компанію Google на 207,4 млрд вон ($176,8 млн) за ймовірне зловживання домінуючим становищем на ринку мобільних операційних систем і додатків. Про це повідомило агентство Yonhap з посиланням на регулятор у вівторок, 14 вересня.

За його даними, Google перешкоджав ринковій конкуренції, вимагаючи від виробників смартфонів укласти угоду, відповідно до якої останні не зможуть встановлювати на свої пристрої модифіковані версії операційної системи (ОС) Android. Це, згідно з регулятором, перешкоджало інноваційній діяльності в створенні нових ОС для смартфонів.

Крім штрафу, регулятор зобов’язав Google усунути недоліки, в тому числі внести виправлення в угоду з виробниками смартфонів. Очікується, що ці заходи “допоможуть підготувати ґрунт для відродження конкуренції на ринках мобільних ОС і додатків”.

Зараз проводиться розслідування стосовно Google щодо недобросовісного продажу цифрової реклами, а також нової політики компанії щодо стягнення комісії з розробників додатків в розмірі 30% від виручки.

Раніше Франція оштрафувала Google на 500 млн євро. Компанія не виконала припис місцевого регулятора щодо використання контенту преси, за що і була покарана.

Нагадаємо, що ЄС почав антимонопольне розслідування щодо Google. Розслідування покликане з’ясувати, чи порушила компанія правила ЄС, віддаючи пріоритет рекламі своїх сервісів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *