• Сб. Лис 27th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Мінфін США покарає Газпром за порушення санкцій

Відadmin

Жов 19, 2021
Мінфін США покарає Газпром за порушення санкцій

Фото: Getty Images

Міністерство фінансів США

Питання санкцій проти оператора ПП-2 – компанії Nord Stream 2 AG, акціонером якої є Газпром, було піднято в Конгресі США.

 

Міністерство фінансів США готове працювати з Конгресом над “притягненням до відповідальності” російської компанії Газпром за діяльність, яка порушує американські санкції з Північного потоку-2. Про це повідомив заступник міністра фінансів Адевале Адеємо.

 

Свою заяву чиновник зробив у вівторок, 19 жовтня, на слуханнях у комітеті з банківських, житлових і міських справ Сенату Конгресу США.

 

Один із сенаторів піддав Мінфін критиці за те, що відомство не вводить санкції проти оператора проекту Північний потік-2 – компанії Nord Stream 2 AG, єдиним акціонером якої є Газпром.

 

“Ми віддані тому, щоб залучити Газпром до відповідальності за його діяльність, яка порушує наші санкції”, – відповів Адеємо.

 

Представник Мінфіну ніяких подробиць не навів.

 

 

Раніше Корреспондент.net повідомляв, що РФ назвала останній крок для запуску Північного потоку-2. Посол Росії в Британії Андрій Келін заявив, що газопровід повністю готовий до використання, потрібно лише рішення німецької влади.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *