• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Кривава вода: на Фарерських островах за ніч вбили 1500 дельфінів

Відadmin

Вер 15, 2021
Кривава вода: на Фарерських островах за ніч вбили 1500 дельфінів

Фото: Twitter

Убиті на Фарерських островах дельфіни

Це полювання стало найбільшим вбивством китоподібних із коли-небудь зареєстрованих у світі.

 

На Фарерських островах (автономний регіон Данії) мисливці загнали на мілководдя і вбили 1428 білобоких дельфінів. Про це у вівторок, 14 вересня, повідомила природоохоронна організація Sea Shepherd.

 

За даними зоозахисників, у неділю вночі мисливці за допомогою швидкісних катерів і гідроциклів за кілька годин загнали велику зграю дельфінів до пляжу в селі Скалафьордур і вбили майже всіх із них.

 

Відзначається, що це найбільше полювання на дельфінів не тільки на островах, де дозволено китобійний промисел, але і у всьому світі. В організації нагадали, що до цього наймасовішим вважалося вбивство 1200 звичайних гринд, або чорних дельфінів, у 1940 році.

 

Зоозахисники стверджують, що це полювання була незаконним, оскільки багато учасників не мали ліцензії. Її на Фарерських островах видають людям, які навчені швидко вбивати дельфінів.

 

Такі висновки були зроблені на підставі фото і відео, на яких видно, що багато поранених дельфінів, викинутих на берег, залишалися живими і продовжували ворушитися. Також кадри демонструють, що деякі дельфіни отримали поранення від гребних гвинтів моторних човнів, через що повільно і болісно вмирали.

 

УВАГА! Фото і відео містять сцени насильства і смерті та не рекомендуються до перегляду особам до 16 років, вагітним і людям зі слабкою психікою

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *