• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

В НПУ Драгоманова підтвердили, що ліквідували кафедру, де працювала викладачка Більченко

В Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова ліквідували кафедру, де працювала викладачка Євгенія Більченко. Про це повідомили в університеті у відповідь на запит Радіо Свобода.

«Вчена рада університету ухвалила рішення ліквідувати кафедру культурології та філософської антропології», – мовиться в повідомленні.

В університеті зауважили, що персонально питання щодо професорки Більченко не розглядали.

В НПУ Драгоманова додали, що співробітникам ліквідованих кафедр запропонували посади науково-педагогічних працівників на конкурсній основі з початку нового навчального року.

У березні Більченко відсторонили від виконання навчальних обов’язків до завершення діяльності робочої комісії, керівництво навчального закладу звинувачує її у порушенні закону про мову.

Більченко заявляла, що не збирається звільнятися за власним бажанням та у разі звільнення звертатиметься до суду.

Приводом, зокрема, став допис Більченко, в якому вона називала закон про забезпечення функціонування української мови як державної «лімфовузлом на тілі онкохворої американської колонії».

Крім того, у мережі поширилися уривки виступів Більченко, на якому вона заявляє про «неонацизм» в Україні, а також називає війну Росії проти України «братньою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *