• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Аварія на шахті РФ: загинули три рятувальники, у шахтарів закінчився кисень

Відadmin

Лис 25, 2021
Аварія на шахті РФ: загинули три рятувальники, у шахтарів закінчився кисень

Фото: МЧС России

Троє зниклих на шахті в Кузбасі рятувальників загинули

На шахті Листяжна рятувальники перестали виходити на зв’язок. Пізніше було знайдено їхні тіла – у них закінчився кисень.

 

На шахті Листяжна в Росії знайшли тіла трьох рятувальників, які раніше зникли безвісти. Про це з посиланням на джерело у швидкій допомозі міста Білово повідомляє Интерфакс у четвер, 25 листопада.

 

“На жаль, рятувальники загинули. Їм не вистачило кисню в балонах. Виявлено їхні тіла”, – сказало джерело.

 

Раніше ввечері МНС РФ заявило, що відділення рятувальників, які проводили роботи після аварії з жертвами в шахті Листяжна, перестало виходити на зв’язок.

 

“Близько 15:00 мск відділення рятувальників, які проводили рятувальну операцію на дальньому рубежі, перестало виходити на зв’язок. Організовано їх пошуки”, – сказано в повідомленні.

 

Як пояснили у відомстві, під час рятувальної операції концентрація метану перевищила 6%, оксиду вуглецю – понад 0,25%. Через ймовірність вибуху газу вирішили призупинити рятувальні роботи та вивести всі підрозділи на поверхню, але одна з ланок не вийшла на поверхню.

 

Крім того, за інформацією джерела, кисень у зниклих після аварії на шахті Листяжна гірників міг закінчитися ще вдень, тому шанси на їх порятунок мінімальні. Він пояснив, що системи Саморятувальник розраховані на шість годин, за неінтенсивного використання – трохи довше.

 

“Однак з моменту аварії минуло більше 12 годин. Зв’язку з ними, як і раніше, немає”, – нагадало джерело, додавши, що порожнини з повітряними бульбашками у виробці поки виявити не вдалося.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *