• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

На Бурштинській ТЕС сталося аварійне відключення

Відadmin

Вер 15, 2021
На Бурштинській ТЕС сталося аварійне відключення

Фото: ДТЭК

Словаччина знову надала аварійну допомогу через НП на Бурштинській ТЕС

Через зупинку одразу кількох енергоблоків на електростанції Україна мусила звернутися до Словаччини за аварійною допомогою.

 

14 вересня на Бурштинській ТЕС сталося масове аварійне відключення енергоблоків, повідомляє Укренерго.

 

Відомо, що о 5:00 через свищ у котлі аварійно відключився блок №5, а також аварійно розвантажилися блоки №12 і №10.

 

Через це Калуська ТЕЦ почала збільшувати генерацію, але пізніше була аварійно розвантажена через дефект парової засувки.

 

О 10:40 на Бурштинській ТЕС аварійно відключився блок №1, який о 6:07 після ремонту підключили до мережі. Після цього аварійно розвантажився блок №8.

 

Через це Україна мусила звернутися до Словаччини із проханням надати аварійну допомогу, щоб уникнути відключення споживачів – з 11:00 14 вересня до 01:00 15 вересня.

 

Пізніше в прес-службі ТЕС повідомили, що з метою компенсувати відпуск електроенергії та забезпечити стабільність після відключення двох блоків енергетики станції оперативно ввімкнули в мережу блок №8.

 

“З огляду на те, що один блок Бурштинської ТЕС знаходиться на консервації, а ще чотири – в стадії ремонту, в роботі залишилося п’ять енергоблоків – №7, 8, 9, 10 і 12. Станція несла навантаження 765 МВт для максимального забезпечення власними потужностями потреб споживачів Орловського енергоострова”, – йдеться в повідомленні.

 

Також відзначається, що з метою забезпечити стабільність енергосистеми України і надійність проходження опалювального сезону з 16 серпня на Бурштинській ТЕС виведуть із консервації та ввімкнуть у мережу енергоблок №1.

 

Також тривають відновлювальні роботи на блоці №2 для його виведення з консервації.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *