• Ср. Жов 20th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Магія справжнього бренді

Відadmin

Вер 28, 2021
Магія справжнього бренді

Фото надане рекламодавцем

Осінь – час теплих пледів, душевних бесід і, звичайно, ароматного, зігріваючого бренді.

Саме цей напій – один з найпопулярніших у всьому світі, а восени він стає незамінними ліками від душевної туги і навколишньої вогкості.

Українці люблять бренді у любу пору року, адже це чи не перший за популярністю напій на вітчизняних столах. Ароматний, зігріваючий, розслабляючий, він смакує як аперитив, так і для основної подачі. Неповторний аромат й смак справжнього якісного бренді роблять цей напій незабутнім. І, звичайно, час бренді – це осінь, коли його можна додати в каву, чай або ввечері розслабитися після трудового осіннього дня.

Кожна країна в світі має свою рецептуру і виробляє свій бренді, а сам напій відомий ще з часом Стародавньої Греції та Риму. Але, за однією з легенд, автором бренді був винороб шевальє Жак де ля Круа Мароні, який уві сні побачив рецепт ідеального коньячного спирту подвійної перегонки, який при першій перегонці відтинав «голову» спирту, а при другій – «хвіст», залишаючи «душу ». Шевальє пожертвував два дубових барильця монахам, один з яких залишався в монастирі кілька років до приїзду кардинала, якого вразив смак настояного в дубовій бочці напою. І з тих пір різноманітність бренді лише росте, а шанувальників у напою стає все більше.

Україна теж може пишатися своїм оригінальним бренді, наприклад, виробництва відомого в країні Алкогольно Безалкогольного Комбінату Дніпро – бренді Cardinal, названого в честь того самого кардинала. Цей напій заслужено став улюбленим у багатьох українських сім’ях завдяки своїй високій якості, яскравому аромату та смаком, що запам’ятовується. Секрет бренді Cardinal у виробництві і рецептурі – і перше і друге відповідає найвищим європейським стандартам й саме тому саме Cardinal заслужено вважається елітарним напоєм в Україні.

АБК Дніпро – комбінат, який завоював любов українців високою якістю напоїв, саме в його цехах виробляється відомий Cardinal шляхом подвійної перегонки молодого коньячного виноматеріалу на мідних аламбіках. У рецептурі бренді використовується тільки середня фракція чистого виноградного спирту (найбільш насичена і без домішок), який відстоюється в дубових бочках роками до тих пір, поки колір спирту не придбає бурштиновий відтінок, а аромат стане насиченим.

Високі градуси виноградних спиртів знижуються за допомогою додавання чистої артезіанської води з свердловин, глибиною 110 і 120 метрів, які належать АБК Дніпро. Крім води в купаж додають, згідно авторської рецептурі, витриманий цукровий сироп та певну кількість цукрового кольору для досягнення необхідного відтінку напою.

Пов’язано це з тим, що кожна дубова бочка має свій колірний компонент, а правильний бренді повинен мати певний, зазначений стандартами відтінок. Ще один важливий етап після зниження градуса в купажі – відпочинок бренді для гармонізації смаку та аромату. І вже безпосередньо перед розливом, Cardinal проходить ретельну фільтрацію. Розлив проводиться з дотриманням всіх законодавчих норм в стильну, виконану за ескізами дизайнерів АБК Дніпро, тару. Бренді Cardinal на українському ринку представлений трирічної витримки в дубових бочках – під маркою «Червона мантія» і п’ятирічної – «Чорна мантія». Ідеальний для себе обсяг бренді може знайти кожен – від 0,25 до 0,5 л.

 

Традиційно бренді прийнято пити під час неспішної бесіди. Подають його охолодженим, до 16 градусів і вже кожен нагріває  келих в долоні до потрібної температури. Ідеальна подача з кавою, чаєм та сигарою. Але, смакує  й з сиром, шоколадом або лимоном. Втім, пасує він і до основних страв з м’яса або морепродуктів. А ось найпоширеніший коктейль з бренді – Чарльстон, інгредієнти якого – апельсиновий лікер, бренді, лимонад і лід. Ще один популярний коктейль на основі вермуту, в який додається бренді, лід та тонік. Але, звичайно, смак справжнього Cardinal восени повинен бути чистим і чесним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *