• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

ЄС виділить ще 200 млн доз вакцин країнам з низьким рівнем доходу

Відadmin

Вер 15, 2021
ЄС виділить ще 200 млн доз вакцин країнам з низьким рівнем доходу

Урсула фон дер Ляєн виступила в Європарламенті

Євросоюз сумарно експортував понад 700 млн доз вакцин в 130 країн. І це на додаток до 700 млн доз, розподілених по країнах ЄС.

Влада Євросоюзу додатково виділить 200 млн доз вакцин проти коронавірусу COVID-19 країн з низьким і середнім рівнем доходу до середини наступного року. Про це в середу, 15 вересня, сказала президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час щорічного виступу в Європарламенті, в Страсбурзі.

“Раніше ми взяли на себе зобов’язання розділити 250 млн доз. До середини наступного року ми додамо ще 200 млн доз країнам з низьким рівнем доходу”, – зазначила вона.

Фон дер Ляєн нагадала, що ЄС сумарно експортував понад 700 млн доз вакцин в 130 країн. І це на додаток до 700 млн доз, розподілених по державах Євросоюзу.

Глава Єврокомісії запропонувала зосередитися європейцям на трьох пріоритетах: прискорити глобальну вакцинацію, продовжити зусилля з вакцинації в самому ЄС та зміцнити готовність континенту до майбутніх пандемій.

Раніше у ВООЗ дорікнули країнам через те, що в світі відбувається нерівномірний розподіл вакцин проти коронавірусу. В цілому введено більш як 5,5 млрд доз вакцин, але майже 80% всіх препаратів отримали громадяни в країнах з доходами, вищими від середніх.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *