• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Шахістка Меланія. Трампів шлюб з розрахунку

Відadmin

Вер 15, 2021
Шахістка Меланія. Трампів шлюб з розрахунку

Меланія та Дональд Трампи

Дональд і Меланія Трампи живуть у різних частинах своєї резиденції та майже не проводять час разом, але про розставання мова поки не йде.

 

Угода з окремими спальнями і роздільним життям – так у США пишуть про шлюб Дональда Трампа і його дружини Меланії.

 

Що між ними відбувається?

 

 

Незвичайна сім’я

 

“Кожен має власне життя”, – розповів журналу People Magazine інсайдер з Мар-а-Лаго. Навіть вихідні, дні народження чи свята пара рідко проводить разом. Дуже рідко, час від часу, їх бачать за спільною вечерею – і то ненадовго. Тоді як Дональд надає перевагу зустрічатися з діловими партнерами на полі для гольфу чи приймати політиків у ресторані, Меланія переважно піклується про їхнього 15-річного сина Беррона і насолоджується спа-центром у Мар-а-Лаго.

 

Колишня співробітниця гольф-клубу Трампа в Нью-Джерсі розповідає приблизно те ж саме. “Я ніколи не бачила, щоб Дональд, Меланія та Беррон їли разом, і не чула, як вони розмовляють одне з одним”, – розповіла вона Мері Джордан, автору бестселера Мистецтво її угоди: нерозказана історія Меланії Трамп.

 

 

Платить за комфорт

 

Усі біографії про колишню Першу леді сходяться в одному: Меланія знає, чого хоче від життя та цінує переваги свого шлюбу. “У неї є свого роду суперздатність змушувати Дональда відчувати себе чудово, як чоловік. З самого початку в неї це виходило краще, ніж у її попередниць”, – говорить Ніна Берлі, автор книги Жінки Трампа. Натомість Дональд дає їй багато свободи, а також щедро забезпечує сім’ю Меланії матеріально”.

 

Її батьки і сестра Інес живуть поруч з Меланією вже багато років – і вона проводить із ними більшу частину часу.

 

Колишня краща подруга Меланії – Стефані Вінстон Волкофф – називає шлюб із Трампом “справжньою угодою”. На її думку, в цій угоді мало що змінилося і після закінчення президентства Трампа. За словами інсайдерів, активну підтримку в можливій новій виборчій кампанії Трампа колишня Перша леді більше не розглядає, але епізодичні, короткі появи в його кампанії навряд чи завдадуть їй великого клопоту.

 

 

Дороге розлучення

 

Ходять чутки, що в разі розлучення Меланія може отримати 50 млн доларів – але деталі шлюбного контракту тримаються в секреті. Кажуть, вона використовувала перемогу свого чоловіка на виборах, щоб переглянути умови раніше укладеного контракту для себе й особливо для Беррона. Меланія змогла офіційно пояснити, що Беррону варто закінчити навчальний рік у Нью-Йорку, і лише потім, через кілька місяців, переїхала до чоловіка в Білий дім – з новим шлюбним контрактом.

 

“Фінансова стабільність є найважливішою для Меланії, – вважає також Р. Курі Хей, світський оглядач і давній знайомий Трампів. – Ось чому вони з 99-відсотковою ймовірністю залишаться разом. Я був би дійсно шокований, якби вона подала на розлучення”. Хоча інші підкреслюють, що Меланію ніколи не можна недооцінювати:

 

“Вона поводиться, як шахістка, – вказує Мері Джордан у журналі People Magazine. – Довгий час вона нічого не говорить – до тих пір, поки не зробить наступний хід”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *