• Ср. Чер 16th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Чоловік втратив частину мозку, щоб не боятися смерті

Відadmin

Чер 11, 2021

Американець страждав через думки про власну смерть і в підсумку вирішив видалити праву частину свого головного мозку, яка відповідає за страх.

 

У Нью-Йорку один з місцевих жителів на ім’я Джоді Сміт добровільно видалив собі частину мозку, щоб перестати боятися смерті. Як повідомляє Telegram-канал Mash, таке рішення він прийняв через сильний страх перед смертю.

 

“Дуб – дерево, троянда – квітка, смерть неминуча. Саме про це думав Джоді Сміт, прокидаючись вранці”, – йдеться в повідомленні.

 

У Джоді був неприродньо великий страх перед смерті. Він весь час про це думав і уявляв, як це трапиться: “за поїданням пластівців, переглядом Нетфліксу, лежачи у ванній”.

 

Медики пов’язують цей страх з епілепсією, на яку страждав Сміт. Однак точного джерела страху не вдалося знайти.

 

“Таблетки не рятували, лікарі розводили руками”, – зазначив Джоді і вирішив видалити праву мигдалину з головного мозку, що відповідає за аналіз загроз.

 

Лікарі пішли на такий незвичайний крок і провели операцію.

 

Після хірургічного втручання у Сміта були деякі проблеми з пам’яттю, але страх зник.

 

Крім цього, нейрохірурги зазначають, що такий метод може врятувати безліч людей, які страждають на епілепсію.

 

 

Нагадаємо, що в Ростові-на-Дону лікарі намагалися врятувати 37-річного чоловіка з проникаючим колотим пораненням ока й головного мозку. Кулькова ручка пошкодила очне яблуко пацієнта і “пройшла на весь діаметр порожнини черепа”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *