• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

ФСБ назвала імена “причетних” до вибуху на газопроводі в Криму

Відadmin

Вер 15, 2021

Російська спецслужба заявляє про нібито наявний зв’язок між Меджлісом з українською розвідкою.

 

В ФСБ Росії назвали імена “причетних” до вибуху на газопроводі в анексованому Криму, який спецслужба називає “диверсією”. Про це повідомлено на сайті відомства.

 

Стверджується, що до вибуху причетним є територіальний підрозділ української розвідки в Херсоні за участю Меджлісу кримсько-татарського народу. ФСБ називає затриманого заступника голови Меджлісу Нарімана Джелялова “посередником”, а “виконавцями диверсії” двох братів – Асана й Азіза Ахтемових.

 

“За вказівкою одного з керівників забороненого Меджлісу в червні виконавці виїжджали на Україну в Херсон, де співробітники ГУР навчили їх вибухової справи. За вчинення диверсії військова розвідка України обіцяла їм грошову винагороду близько 2 000 доларів США”, – йдеться в повідомленні ФСБ.

 

Організаторами “диверсії” в російській спецслужбі назвали агента Головного управління розвідки (ГУР) України Ризу Яг’яєва-Веліулаєва, а також співробітника військової розвідки України Максима Мартинюка і керівника оперативної служби Таврія Віктора Зелінського. “Диверсію” санкціонував начальник ГУР України Кирил Буданов.

 

Також в ФСБ звинувачують українську розвідку в тому, що через Меджліс нібито намагалися організувати протести кримських татар у Криму.

 

 

Пізніше в Сімферополі біля буднику ФСБ затримали більше 40 осіб, які намагалися дізнатися місцезнаходження п’яти кримських татар, яких забрали силовики.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *