• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У Хорватії вперше проводять електронний перепис населення

Відadmin

Вер 13, 2021
У Хорватії вперше проводять електронний перепис населення

Фото: pixabay.com

У Хорватії вперше проходить електронний перепис населення

Перепис пройде у два етапи – перший закінчиться 26 вересня, а другий буде завершено 17 жовтня.

 

У Хорватії почався електронний перепис населення – його вперше проводять повністю в цифровому форматі. Про це повідомляє Večernji List у понеділок, 13 вересня.

 

“З сьогоднішнього дня до 17 жовтня триватиме перепис населення, домашніх господарств і квартир – найповніше і найкомплексніше статистичне дослідження, яке вперше проводитимуть “не на папері”, тобто повністю цифрове, у два етапи”, – сказано в матеріалі.

 

У рамках першого етапу (до 26 вересня) громадяни можуть самостійно вносити в анкету дані про свою квартиру і домашнє господарство шляхом самоперевірки, і вона міститиме разом 60 питань, на які має відповісти одна людина з домашнього господарства.

 

На другому етапі (до 17 жовтня) перепис проводитимуть реєстратори на місцях шляхом особистого опитування. Через портативні комп’ютери вони складуть список усіх переписних одиниць, яких не було внесено в список раніше. Водночас під час перепису не підраховуватимуть громадян, які проживають за кордоном.

 

“Мета перепису не в тому, щоб підрахувати всіх громадян країни у світі, а підрахувати населення, яке проживає в країні, відповідно до строго визначеними міжнародними позначеннями”, – сказано в повідомленні.

 

Відзначається, що перші результати опублікують не пізніше ніж через 60 днів після закінчення перепису.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *