• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У Франції почали послаблювати карантин

Відadmin

Кві 26, 2021
У Франції почали послаблювати карантин

Франція почала послаблювати коронавірусні обмеження

Франція відкриватиметься поступово, щоб уникнути нового поширення коронавірусу, заявила влада.

 

У Франції дитячі садки і школи сьогодні відновлюють роботу в рамках ослаблення карантинних обмежень в країні. Про це повідомляють західні ЗМІ в понеділок, 26 квітня.

 

Учні середніх і старших шкіл на цьому тижні ще муситимуть відвідувати заняття онлайн – вони повернуться до очного навчання тільки 3 травня.

 

“Ми збираємося відкриватися поступово. Ми робитимемо це дуже повільно, щоб уникнути відновлення поширення вірусу”, – заявив президент Франції Емманюель Макрон під час візиту в початкову школу в місті Мельйон.

 

З наступного тижня у Франції знімуть заборону на внутрішні поїздки. При цьому нічну комендантську годину з 19:00 до 6:00 збережуть. А з середини травня у Франції почнуть поступово відкривати магазини товарів непершої необхідності і деякі культурні майданчики. Крім того відновлять роботу тераси ресторанів і кафе.

 

У той же час кількість пацієнтів з COVID-19 в палатах інтенсивної терапії у Франції досягає найвищих показників з весни минулого року – зараз там знаходяться близько 6 тисяч хворих. Кожен день в країні виявляють більш ніж по 30 тисяч випадків зараження коронавірусом, що на 10 тисяч нижче за показник раніше в цьому місяці.

 

Макрон очікує поліпшення ситуації з коронавірусом в травні, коли більшу частину населення вакцинують від COVID-19.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *