• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У Словенії посилюють карантин

Відadmin

Лис 6, 2021
У Словенії посилюють карантин

Словенія посилює карантин на тлі збільшення випадків COVID

У країні спостерігається сплеск захворюваності на COVID-19, тому влада ввела обмеження для закладів громадського харчування та нещеплених громадян.

Словенія з 8 листопада посилює карантин через зростання захворюваності на коронавірус. Про це повідомляє агентство STA у суботу, 6 листопада.

Зокрема, буде закрито нічні клуби, заборонено проведення зборів, ресторани та кафе зможуть обслуговувати відвідувачів до 22:00 за місцевим часом.

Крім того, для відвідування громадських місць людям віком понад 12 років знадобиться документ про повну COVID-вакцинацію, негативний результат тесту або довідку про одужання, термін якої не перевищує шести місяців.

У магазини на кожних 10 квадратних метрів торгової площі можна пускати одного відвідувача. При проведенні культурних та спортивних заходів розсаджування глядачів та вболівальників має проводитися у “шаховому” порядку, а заповнюваність залів та трибун не повинна перевищувати 50%.

Нарешті, тканинні маски не визнаються – дозволяються лише медичні та респіратори класу захисту FFP2.

Нагадаємо, що раніше G20 погодила заходи відновлення після пандемії. Серед головних питань – загальні вимоги до сертифікатів про вакцинацію та відновлення міжнародних поїздок на тлі пандемії.

Небезпечніша за пандемію. Про що попереджає Білл Гейтс


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *