• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У Південній Кореї третій день поспіль рекорди щодо приросту COVID-випадків

Відadmin

Лип 10, 2021
У Південній Кореї третій день поспіль рекорди щодо приросту COVID-випадків

У Південній Кореї рекордні позначки щодо захворюваності на COVID-19

Країна переживає четверту хвилю коронавірусу. Спостерігається зростання кількості випадків COVID-штаму Дельта.

У Південній Кореї третій день поспіль фіксують рекордні добові показники нових випадків COVID-19. Про це повідомляє агентство Ренхап у суботу, 10 липня.

Напередодні були діагностовані 1 378 випадків COVID-19 – максимальна позначка з моменту реєстрації перших випадків коронавірусу в країні 20 січня 2020 року. При цьому в Південній Кореї вже чотири дні поспіль понад 1,2 тисячі випадків вірусу на добу.

Країна переживає четверту хвилю коронавірусу, там відбувається зростання випадків штаму “дельта” COVID-19.

Водночас у Південній Кореї повністю щеплені від COVID-19 11,3% населення, а першу дозу вакцини отримали 30,3% жителів. Влада сподівається домогтися колективного імунітету – з вакцинацією більш як 70% населення – до цього листопада.

Поки влада анонсувала нові обмеження, які діятимуть два тижні з понеділка в Сеулі, провінції Кьонгідо і місті Інчхон. Зокрема, зборів жителів кількістю більше трьох осіб заборонять після 18:00, ресторани зможуть приймати відвідувачів до 22:00, на весілля і похорон зможуть приходити лише родичам. Також будуть закриті розважальні заклади.

Раніше вчені з’ясували, як підвищити ефективність вакцин проти штаму Дельта. Комбінація двох доз вакцини Sinovac і однієї дози вакцини AstraZeneca здатна відчутно підвищити захист проти нової мутації.

В ЄС розповіли про “побочки” вакцин Pfizer і Moderna


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *