• Ср. Чер 16th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У Мінську прокоментували заборону трансляції в Україні білоруського каналу

Відadmin

Чер 11, 2021
У Мінську прокоментували заборону трансляції в Україні білоруського каналу

Фото: pixabay.com

У Білорусі відреагували на заборону держканалу Білорусь 24

Білорусь звинуватила українського регулятора в спотвореному розумінні свободи слова і цензурі.

 

Білорусь назвала недружнім жестом вилучення телеканалу Білорусь-24 зі списку каналів, які дозволено ретранслювати в Україні. Про це в п’ятницю, 11 червня, заявили в прес-службі Міністерства інформації країни.

 

“Це рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення демонструє збочене розуміння українським керівництвом свободи слова і є продовженням кампанії із зачистки інформаційного простору України від неугодних ЗМІ, яку розгорнули там”, – сказано в коментарі відомства.

 

Водночас Мінінформ назвав цей крок “черговим безпідставним недружнім жестом української влади щодо медіа країни”. Представники відомства також заявили про “численні факти цензури, тиску й розправи над опозиційними медіа”, які нібито стали “буденним явищем” в Україні.

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України заборонила ретрансляцію в країні телеканалу Білорусь-24. Як пояснили у відомстві, в ефірі телеканалу були заборонені для демонстрації на території України передачі і фільми за участю акторів, яких Мінкультури внесло в перелік осіб, що загрожують національній безпеці України.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *