• Ср. Жов 20th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У ВООЗ заявили про найнижчу COVID-смертність у світі майже за рік

Відadmin

Жов 13, 2021
У ВООЗ заявили про найнижчу COVID-смертність у світі майже за рік

Смертність від COVID у світі на найнижчому рівні майже за рік – ВООЗ

Смертність від коронавірусу знижується у всіх регіонах, крім Європи. Водночас найвищою є смертність у регіонах з найменшим доступом до вакцин.

 

Смертність від коронавірусу зараз на найнижчому рівні майже за рік. Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус на брифінгу в середу, 13 жовтня.

 

“Кількість смертей від COVID-19, яку реєструють щотижня, і далі знижується та зараз на найнижчому рівні майже за рік. Але це все ще неприйнятно високий рівень – майже 50 000 смертей в тиждень, а реальна кількість, безумовно, є вищою”, – сказав Гебреісус.

 

Глава ВООЗ уточнив, що COVID-смертність знижується у всіх регіонах, крім Європи – там одразу кілька країн переживають нову хвилю коронавірусу.

 

“І, звісно ж, смертність є найвищою в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин. Як відомо, 56 країн, які були фактично виключеними із глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня. І більшість із них – в Африці”, – додав Гебреісус.

 

Нагадаємо, в Україні за добу різко зросла COVID-смертність – за день померла 471 особа. Також напередодні госпіталізували 4 901 українця.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *