• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

У вакцині Pfizer знайшли невідомі домішки

Відadmin

Вер 14, 2021
У вакцині Pfizer знайшли невідомі домішки

Виробника просять провести розслідування

Частинки невідомої білої речовини виявили японські медики під час вакцинації. Аналогічні випадки було зафіксовано в кількох містах.

 

У японському місті Саґаміхара (префектура Канаґава) експерти виявили сторонні речовини у вакцині компаній Pfizer і BioNTech. Про це у вівторок, 14 вересня, повідомив телеканал NHK.

 

Відзначається, що медперсонал на трьох різних пунктах виявив 18 доз вакцини, де під час візуального огляду виявив частинки невідомої білої речовини. У всіх випадках вакцинацію цими дозами не проводили.

 

Ще один аналогічний випадок виявлення сторонньої речовини у вакцині Pfizer зафіксували днем ​​раніше в місті Камакура. Влада обох міст звернулася до виробника із проханням провести розслідування.

 

Раніше МОЗ Японії оголосило про припинення використання близько 1,63 млн доз вакцини американської компанії Moderna. Повідомлялося, що вакцини з домішками було виготовлено на території Іспанії, розмір часток досягає кількох міліметрів. На момент оприлюднення заяви МОЗ місцева влада вже запровадила жителям країни близько 170 тис. доз вакцини з партії, в якій потім було виявлено домішки.

 

Розслідування, яке було проведено японською фармацевтичною компанією Takeda Pharmaceutical, показало, що частинки виявилися елементами виробничого обладнання з нержавіючої сталі. Відзначалося, що вони не несуть загрози здоров’ю людини, навіть якщо потраплять в організм разом з вакциною.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *