• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Укроборонпром наростив виробництво на 20%

Укроборонпром наростив виробництво на 20%

Фото: ukrmilitary.com

Укроборонпром зміг наростити виробництво

Фактичні показники виробництва в усіх напрямках перевищили планові, зазначив Юрій Гусєв.

 

Обсяги виробництва на підприємствах державного концерну Укроборонпром у січні – червні 2021 року зросли на 19,5% – до 16,6 млрд гривень у порівнянні з першим півріччям 2020 року. Про це повідомляється на його сайті в п’ятницю, 9 липня.

 

 

У першому півріччі підприємства концерну виробили, модернізували і відремонтували авіатехніки та обладнання на 44,6% більше, ніж за той же період 2020 року – на суму 7,8 млрд грн, високоточної зброї та боєприпасів на 33,6% більше – на 3, 1 млрд грн, систем радіолокації, радіозв’язку і спецприладів майже на 24% більше – на 1,5 млрд грн, бронетанкової техніки на 0,7% більше – на суму 2,9 млрд грн.

 

У той же час, підприємства військово-морської техніки хоч і перевиконали план на 18,6%, але обсяги виробництва в порівнянні з січнем – червнем минулого року склали 62%, або 1,3 млрд грн.

 

“Фактичні показники виробництва в усіх напрямках перевищили планові. Це свідчить про ефективне планування виробничої діяльності концерну. Також слід зазначити, що вказане було досягнуто незважаючи на те, що можливість контрактації в рамках держоборонзамовлення-2021 до цих пір утруднена”, – заявив голова Укроборонпрому Юрій Гусєв.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *