• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Україна стала однією з країн-лідерів по володінню криптовалютами у світі

Відadmin

Жов 20, 2021
Україна стала однією з країн-лідерів по володінню криптовалютами у світі

Фото надане рекламодавцем

Часи, коли люди скептично ставилися до всього нового, в Україні вже пройшли.

Принаймні, коли мова йде про фінанси та про такі інновації, як криптовалюта, або про навчання в цьому напрямі за програмою Cryptology (Кріптолоджі). Українці не просто вкладають у крипту, але й вписали свою країну в рейтинг з інвестування в біткоїни. За 2020 рік українські інвестори заробили на біткоїні близько 400 млн доларів, що забезпечило провідні позиції у світовому рейтингу.

Розумний підхід

Щоб почати будь-яку справу, чи потрібно бути у ній професіоналом? Або досить просто розпочати та чекати, поки що-небудь вийде? Підходи до такого нелегкого почину, як трейдинг та криптовалюта, можуть бути різними. Є тільки одне питання: чи принесе саме ваш підхід успіх?

Почати з нуля розбиратися в криптовалюті – завдання, яке подужає далеко не кожен. Навіть використовуючи всю доступну інформацію, досвід та практика прийдуть тільки після перших спроб, нехай навіть і невдалих. Але витрачати час та гроші навіть на дорогоцінний досвід нікому не хочеться.

Вкладати у навчання та слухати поради професійних трейдерів – абсолютно інша справа. Школа трейдингу та криптовалют в Україні успішно існує на основі екосистеми Cryptology Key, створеної для розвитку криптонапряму. Навчання у Cryptology.school доступно для різних рівнів підготовки, тобто цікаво буде як початківцям, так і тим, хто вже “вариться” в цій темі.

Продовжити рухатися у світ криптовалюти можна буде з спільнотою “GRUPPIROVKA”, за підтримки якої працює Cryptology Key. Актуальні новини напряму, поради профі та вебінари – все це можна знайти в Instagram-акаунті GRUPPIROVKA.

Можливість майнінгу та легалізація криптовалют на українському ринку можуть привести до цікавих наслідків – наприклад, зупинити трудову міграцію або надати можливість більш комфортних грошових переказів. Аналітики також зазначають, що українці перестали вірити банківському сектору та відправляти гроші на депозит. Тепер їм потрібен сучасніший, більш надійний і більш дієвий інструмент, яким, як виявилося, стали криптовалюти. Тому що у цьому сегменті розвиватися може кожен, важливо тільки отримати доступ до дійсно корисної інформації. А в цьому можуть вам допомогти експерти криптонапряму, професійні трейдери та ментори Cryptology Key, а також Instagram-спільноти “GRUPPIROVKA”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *