• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Таліби в Афганістані напали на ще одне місто, є загиблі і поранені

Відadmin

Лип 10, 2021
Таліби в Афганістані напали на ще одне місто, є загиблі і поранені

Фото: Apa.az

Таліби напали на місто Калайі-Нау

Військові Афганістану почали операцію зі звільнення міста Калайі-Нау. За кілька днів понад 70 осіб були поранені.

Сімдесят сім мирних жителів постраждали і четверо загинули за останні три дні в ході зіткнень між владою і талібами в місті Калайі-Нау в афганській провінції Бадгіс. Про це повідомляє місцевий телеканал 1TV з посиланням на співробітника лікарні.

Раніше повідомлялося, що військові Афганістану почали операцію зі звільнення міста Калайі-Нау в афганській провінції Бадгіс від бойовиків радикального руху Талібан. За день до цього за повідомленнями ЗМІ, таліби увірвалися до в’язниці в Калайі-Нау і звільнили всіх ув’язнених. У місті після нападу бойовиків почалися вуличні бої.

В Афганістані йде протистояння урядових сил з бойовиками руху Талібан, які оволоділи значними територіями в сільських районах і розгорнули наступ на великі міста. Нестабільність в Афганістані наростає на тлі виведення американських військ.

Нагадаємо напередодні стало відомо, що таліби атакували друге за величиною місто в Афганістані. Перед цим таліби заявили про захоплення 169 районів в Афганістані. Вони також стверджували, що встановили контроль над 85% території країни.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *