• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

США поділяться AstraZeneca з іншими країнами

Відadmin

Кві 27, 2021
США поділяться AstraZeneca з іншими країнами

США віддадуть 60 млн доз вакцини AstraZeneca іншим країнам

На цю мить в США є надлишок в мільйони доз вакцини від AstraZeneca, оскільки її не використовують через відсутність документа, схваленого регулятором.

 

Сполучені Штати виділять іншим країнам мільйони доз вакцини від коронавірусу від британсько-шведської фармкомпанії AstraZeneca, повідомив в своєму Twitter головний радник Білого дому з боротьби з коронавірусом Енді Славітт.

“США виділять іншим країнам 60 мільйонів доз AstraZeneca”, – уточнив він, додавши, що вакцини передадуть, коли ті надходитимуть. Він не уточнив, коли саме це станеться і в які країни Вашингтон відправить препарат.

 

Відомо, що у США є великий запас вакцини AstraZeneca, але вона не використовується, оскільки Управління з питань якості продовольства і медикаментів (FDA) ще не видало дозвіл на її застосування.

 

“Саме тому Штати розглядають варіант передачі препарату іншим країнам”, – заявив координатор Білого дому з реагування на коронавірус Джефф Зіентс.

 

“З огляду на великий запас вакцин, який вже є в США і який був дозволений FDA, і враховуючи, що вакцина AstraZeneca не дозволена для використання в США, нам не потрібно використовувати вакцину AstraZeneca тут протягом наступних декількох місяців. Тому США розглядають варіанти передачі доз AstraZeneca іншим країнам”, – заявив представник Білого дому Джефф Зіентс.

 

За його словами, майже 10 млн доз вакцини AstraZeneca готові до використання і повинні пройти остаточну перевірку FDA, ймовірно, в найближчі кілька тижнів. Ще майже 50 мільйонів доз знаходяться “на різних стадіях виробництва” і можуть бути готові до відправки в травні і червні.

 

Дози вакцини AstraZeneca в США були виготовлені на заводі Emergent BioSolutions в Балтіморі.

 

Нагадаємо, 26 квітня Єврокомісія заявила, що подала до суду на компанію AstraZeneca за невиконання контракту на поставку вакцин проти COVID-19. Цей крок підтримали всі 27 країн ЄС.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *