• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

США заявили про ризик ескалації на Донбасі – ЗМІ

Відadmin

Лис 6, 2021
США заявили про ризик ескалації на Донбасі - ЗМІ

Фото: Getty Images

США попередили про ризик ескалації на сході України

Америка попередила європейських партнерів про ризик ескалації між Росією та Україною та закликала використати ПП-2, щоб впливати на Кремль.

 

США дипломатичними каналами попередили Німеччину та інших союзників про ризик ескалації між Росією та Україною, закликали використовувати газопровід Північний потік-2 як важіль тиску на Кремль. Про це повідомляє Süddeutsche Zeitung у суботу, 6 листопада.

 

Зокрема, наприкінці тижня США звернулися до Європейської зовнішньополітичної служби, а також до міністерств закордонних справ Німеччини, Франції та Британії.

 

При цьому в Німеччині під тиском знаходиться федеральний уряд канцлера Ангели Меркель, так і можлива коаліція Світлофор під керівництвом соціал-демократа Олафа Шольца.

 

США закликають Німеччину використовувати ПП-2, який тільки має отримати ліцензію на експлуатацію, як важіль тиску на Москву. Як вважає видання, Америка очікує, що Німеччина припинить або принаймні перегляне поточний процес сертифікації газопроводу у Федеральному мережевому агентстві.

 

Раніше цього тижня на Донеччині обстріляли КПВВ Золоте з мінометів калібру 82 мм. В результаті отримали пошкодження фортифікаційні споруди.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *