• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Силовики перевірили понад 100 заправок мережі Glusco

Відadmin

Лип 11, 2021
Силовики перевірили понад 100 заправок мережі Glusco

Фото: ГФС

Доступ до заправних колонок на АЗС Glusco обмежений

Триває досудове розслідування щодо порушень, пов’язаних з реалізацією на АЗС Glusco незаконно ввезених нафтопродуктів.

Співробітники Державної фіскальної служби і Служби безпеки України провели комплекс одночасних слідчих дій на 106 об’єктах мережі автозаправних станцій Glusco в 15 регіонах країни. Про це повідомляє ДФС у неділю, 11 липня.

“За результатами огляду правоохоронці встановили і зафіксували відсутність діяльності АЗС. Доступ до заправних колонок обмежений. У разі встановлення будь-які неправомірні дії з боку порушників будуть оцінені належним чином”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що зараз триває досудове розслідування щодо порушень, пов’язаних з реалізацією на АЗС Glusco незаконно ввезених в Україну нафтопродуктів.

У ДФС нагадали, що 11 березня провели близько 140 обшуків у мережі Glusco. Встановлено, що деякі компанії організували незаконну схему із ввезення в Україну нафтопродуктів, в тому числі з Росії. Збитки держбюджету оцінювалися в 240 млн гривень.

Пізніше Glusco в судовому порядку заборонили продаж в її мережі бензинів і дизпалива, проби яких були відібрані майже на всіх об’єктах компанії, але реалізації скрапленого газу та інших товарів заборона не торкнулася.

В Україну надійшла велика партія сировини для фальсифікації палива – ЗМІ


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *