• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Саакашвілі, який голодує, відвідав священик

Відadmin

Лис 8, 2021
Саакашвілі, який голодує, відвідав священик

У Саакашвілі побував священик

Михайло Саакашвілі сповідався і причастився, 40 днів дотримуючись “сухого посту”, стверджує священик.

Екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі у в’язниці причастив митрополит Ахалкалакі, Кумурдо та Карі Ніколоз Пачуашвілі. Про це повідомляють Новини-Грузія у понеділок, 8 листопада.

“Він прийняв святе причастя. Я причастив його кров’ю і плоттю Христовою – крихтами хліба, змоченими у вині. Це історичний день – про нього (Саакашвілі – ред.) часто кажуть, що він повинен покаятися. Покаяння з погляду християнства, це дія. Це не крокодилячі сльози та не підроблене визнання для того, щоб людина врятувалася від в’язниці”, – сказав Пачуашвілі.

За його словами, Саакашвілі через дев’ять років з власної волі повернувся до Грузії, сів у в’язницю і 40 днів постив “сухим постом”.

“Після цього він сповідався та причастився. Якщо комусь це здається невеликою справою, нехай сам спробує тримати піст 40 днів, і побачить, як це”, – додав Пачуашвілі.

Раніше адвокат Саакашвілі Ніка Гварамія заявив, що здоров’я його підзахисного значно погіршилося через оголошене ним голодування.

Пізніше Саакашвілі прокоментував відео, де він їсть під час голодування у в’язниці. У лікарському тюремному кабінеті Саакашвілі приймав ліки та знав, що камери записують.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *