• Ср. Жов 20th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Саакашвілі розповів, навіщо він повернувся в Грузію

Відadmin

Жов 14, 2021
Саакашвілі розповів, навіщо він повернувся в Грузію

Саакашвілі пояснив своє повернення в Грузію

За чотири дні таємного перебування в Грузії політик відвідав Батумі, Кутаїсі, Поті, Ланчхуті, а також “їв хачапурі на Рікотському перевалі”.

 

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який зараз перебуває у в’язниці в Руставі, повідомив, що повернувся на батьківщину “через непереборну і безмежну тугу”. Про це в середу, 13 жовтня, він розповів в письмовому інтерв’ю грузинському телеканалу Mtavari TV.

 

Він розповів, що “йому щоночі снилися різні місця в країні – під’їзд його будинку, вулиця Пекіна, Руставелі, Віра і 51-а школа, а також Боржомі, Батумі, Анаклія і Гагра”.

 

Водночас він наголосив, що штовхала до повернення його не тільки ностальгія.

 

“По-друге, це був раціональний, довго продуманий висновок. Коли я дивлюся на демографію, геополітику, крах внутрішніх інститутів, я думаю, що ми перейшли межу неповернення”, – сказав Саакашвілі.

 

Він написав, що це була його не перша спроба приїзду до Грузії.

 

“Все вийшло не зовсім так, як я планував. Щось було зроблено так, що перша спроба ледве не закінчилася трагічно”, – уточнив він.

 

Він розповів, що за чотири дні таємного перебування в Грузії він відвідав Батумі, Кутаїсі, Поті, Ланчхуті, а також “їв хачапурі на Рікотському перевалі”.

 

“У Тбілісі ж замовив доставку хінкалі, але до затримання зміг з’їсти тільки один шматок”, – додав політик.

 

Відомо, що після повернення до Грузії Саакашвілі був затриманий. Політика спочатку звинувачували за чотирма кримінальними справами, а після арешту порушили п’яту справу за статтею про незаконний перетин кордону.

 

Нагадаємо, що 10 жовтня лікар Саакашвілі заявив, що стан політика, який голодує з 1 жовтня, погіршується. У Мін’юсті Грузії спростували цю інформацію і запевнили, що життєві показники у екс-президента відповідають нормі.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *