• Сб. Лис 27th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Саакашвілі прокоментував відео, де він їсть під час голодування у в’язниці

Відadmin

Лис 7, 2021
Саакашвілі прокоментував відео, де він їсть під час голодування у в язниці

Фото: Кадр из видео

Саакашвілі у медкабінеті в’язниці

У лікарському тюремному кабінеті Саакашвілі приймав ліки та знав, що камери записують.

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі пояснив відео, на якому він їсть під час оголошеного ним голодування у в’язниці в Руставі. Відео опубліковано Мін’юстом Грузії.

На кадрах Саакашвілі перебуває у медичному кабінеті. За його словами, у в’язниці дозволяється вживати їжу тільки в камерах, а в лікарському кабінеті дозволено вживати ліки у “різних формах” – таблеток чи рідини.

“Ніхто не ходить до медичного кабінету їсти. Відеокамери офіційно встановлені у медичному кабінеті не для публікації, а для безпеки. Звичайно, я знав, що вони пишуть… це робить ці відео смішними”, – написав політик у Facebook.

Він зазначив, що не порушував норм голодування, і те, що він отримував на прийомі у лікаря, “не є харчуванням”.

“Зараз моя ситуація погіршується з кожним днем ​​і, ймовірно, все розвиватиметься ще швидшими темпами. Проте моя віра, віра у перемогу та свободу незмінні”, – резюмував Саакашвілі.

Раніше адвокат Саакашвілі Ніка Гварамія заявив, що здоров’я його підзахисного значно погіршилося через оголошене ним голодування.

Додамо, у Грузії помер один із учасників протесту на підтримку Саакашвілі. До чоловіка викликали швидку допомогу. Той помер у клініці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *