• Сб. Лис 27th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

РФ загрожує стабільності в Україні і Грузії – НАТО

Відadmin

Жов 19, 2021
РФ загрожує стабільності в Україні і Грузії - НАТО

Фото: ekhokavkaza.com

Хав’єр Коломина

РФ часто використовує загрозу застосування сили і створює загрозу збереженню стабільності в Україні, Грузії та Молдові, зазначив спецпредставник генсека НАТО.

 

Російська Федерація своїми діями створює загрозу збереженню стабільності, зокрема, в Україні, Грузії та Молдові. Про це заявив спецпредставник генерального секретаря НАТО з країн Південного Кавказу і Центральної Азії Хав’єр Коломина, пише Інтерфакс Україна.

 

“Грузія і НАТО стурбовані політикою безпеки Росії. У цьому регіоні Росія часто використовує загрозу застосування сили і створює загрозу збереженню стабільності як у Грузії, так і в інших країнах регіону, наприклад, в Україні і Республіці Молдова”, – сказав Коломина після зустрічі з главою МЗС Грузії Давидом Залкаліані.

 

До цього спецпредставник звинуватив Кремль у неповазі до угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року. Коломина заявив про це після того, як відвідав кордон з Південною Осетією і ознайомився на місці з поточною ситуацією.

 

Хав’єр Коломина перебуває в Грузії з дводенним візитом.

 

Напередодні в МЗС Росії запропонували НАТО спосіб спілкування. Росія призупинила роботу свого постійного представника в НАТО, а Альянс раніше вислав частину російських дипломатів. Для спілкування між НАТО і Росією можна використовувати посла однієї з країн-членів Альянсу, вважають у МЗС РФ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *