• Сб. Лис 27th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Прем’єр Іраку заявив, що виконавців замаху на нього встановлено

Відadmin

Лис 8, 2021
Прем єр Іраку заявив, що виконавців замаху на нього встановлено

Фото: twitter.com/RusenPress

На прем’єр-міністра Іраку Мустафу аль-Казимі було скоєно замах

Зловмисники добре відомі іракській владі. Незабаром їхні імена будуть розкриті громадськості, сказав аль-Казимі.

 

Владі Іраку відомі імена зловмисників, які скоїли замах на прем’єр-міністра Мустафу аль-Казимі. Про це повідомив сам глава уряду на екстреному засіданні кабміну в неділю, 7 листопада.

 

“Ми переслідуємо тих, хто скоїв вчорашній злочин. Ми їх дуже добре знаємо і незабаром розкриємо їхні імена. Це ті, хто прагне перетворити нашу країну на бандитську державу, але ми цього не дозволимо”, – сказав аль-Казимі.

 

За словами прем’єра, в Іраку є незадоволені ситуацією у країні: демократичними перетвореннями та боротьбою з корупцією. Незважаючи на те, що сталося, підкреслив він, влада продовжить “безкомпромісну боротьбу з корупціонерами, і жоден з них не уникне покарання”.

 

Нагадаємо, у ніч на неділю Мустафу аль-Казимі було госпіталізовано з незначними травмами після авіаудару з безпілотного літального апарату по його резиденції. До лікарні потрапили також кілька охоронців.

 

Міністерство закордонних справ України виступило із заявою, що офіційний Київ рішуче засуджує замах на прем’єр-міністра Республіки Ірак.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *