• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Понад 100 людей загинули під час вибуху бензовозу в Сьєрра-Леоні

Відadmin

Лис 6, 2021
Понад 100 людей загинули під час вибуху бензовозу в Сьєрра-Леоні

Фото: Скриншот

Багато людей підбігли до бензовозу, що потрапив в аварію, щоб набрати безкоштовного пального. Саме на цей момент стався вибух.

 

На заході Африки в державі Сьєрра-Леоне стався вибух бензовоза, який зіткнувся з іншою вантажівкою. Загинуло понад 100 людей, повідомила мер столиці країни Фрітауна Івонн Акі-Сав’єрр у суботу, 6 листопада.

“Я засмучена звісткою про вибух на Бай Бурех Роуд у (житловому кварталі – ред.) Веллінгтон після того, як вантажівка з паливом зіткнулася з іншою вантажівкою… За чутками, загинуло понад 100 людей. Розмір матеріальних збитків невідомий”, – написала вона, також висловивши співчуття рідним загиблих.

За даними місцевих ЗМІ, кількість жертв може обчислюватись кількома сотнями. Це викликано тим, що багато людей підбігли до бензовозу, що потрапив в аварію, щоб набрати безкоштовного пального. Саме на цей момент стався вибух. Безліч людей отримали опіки та поранення. Постраждали десятки будівель. Згоріли дві АЗС.

Раніше схожий інцидент стався у Кенії. Місцеві жителі почали перекачувати бензин із бензовозу, що перекинувся, проте він загорівся і вибухнув. Тоді 13 людей загинули та ще 11 постраждали.

А в нігерійському місті Агбор під час вибуху машини з газом згоріли 30 людей. Вибух був таким потужним, що постраждали десятки будинків. Також було знищено плантацію пальм. Газ вибухнув на газозаправній станції через витік із роздавального шланга. Водій автомобіля і співробітник станції втекли.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *