• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Перед фіналом Євро-2020 в Лондоні – навала літаючих мурах

Відadmin

Лип 10, 2021

Рої літаючих комах видно навіть на радарних знімках. Мурахи можуть перешкодити проведенню фінального матчу чемпіонату.

Над Лондоном зафіксували нашестя мільйонів літаючих мурах – вони можуть заполонити стадіон Уемблі перед фіналом футбольного чемпіонату Євро-2020. Про це повідомляє Sky News в суботу, 10 липня.

Як заявив член Королівського ентомологічного товариства професор Адам Харт, на стадіоні Уемблі під час фінального матчу Євро-2020 між збірними Англії та Італії може відбутися нашестя роїв літаючих мурах.

За його словами, не існує одного “дня літаючих мурах” – це скоріше проміжок часу між червнем і вереснем, коли складаються належні умови для спарювання цих комах під час польоту. При цьому сьогоднішнє нашестя є лише початком сезону, тоді як матч запланований на завтра.

У свою чергу британське Метеорологічне бюро опублікувало радарні знімки, на яких видно, що над південно-східною Англією виявили незліченну кількість літаючих мурах. Значна частина Лондона, включаючи стадіон Уемблі, знаходиться в епіцентрі скупчення комах.

Нагадаємо, увечері 3 липня Англія розгромила Україну з рахунком 4:0, після чого українські футболісти залишили Євро-2020.

Італія – ​​Англія. Онлайн-трансляція фіналу Євро-2020


 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *