• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Німеччина поверне посла до Афганістану

Відadmin

Лис 6, 2021
Німеччина поверне посла до Афганістану

Фото: Getty Images

Німеччина повертає посла до Афганістану

Дипломат повинен налагодити контакт із талібами, щоб запобігти напливу афганських біженців.

Німеччина поверне посла до Афганістану, щоб налагодити контакт із “Талібаном”, – на цю посаду призначать Маркуса Потцеля. Про це повідомляє Welt am Sonntag у суботу, 6 листопада.

Призначення посла є частиною “реорганізації відносин” Німеччини з “Талібаном”. Очікується, що Потцель прибуде до Афганістану вже найближчими тижнями.

За інформацією видання, федеральний уряд Німеччини розглядає налагодження контактів із “Талібаном” як можливість розширити гуманітарну діяльність в Афганістані та протидіяти потоку афганських біженців.

Крім того, Німеччина розглядає можливість визнання паспортів, виданих Ісламським еміратом Афганістану, як називає себе уряд талібів. Крок може сприяти виїзду афганців із країни.

У свою чергу федеральний генпрокурор Німеччини вивчає, якою мірою членів “Талібану” можуть бути звинувачені в терористичній діяльності на тлі того, що вони вважаються державною владою Афганістану.

Нагадаємо, що раніше в Кабул прибув перший літак із гуманітаркою від ООН. Перший літак привіз вимушеним переселенцям 33 тонни комплектів, призначених для утеплення в наступні зимові місяці.

Також повідомлялося, що Лондон виділить Кабулу багатомільйонну допомогу. Фінансова допомога буде направлена ​​через організації ООН та Міжнародний комітет Червоного Хреста.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *