• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Німеччина виступила проти посилення санкцій щодо РФ

Відadmin

Кві 26, 2021
Німеччина виступила проти посилення санкцій щодо РФ

Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас

Глава німецького МЗС наполягає на діалозі з російською владою, оскільки “відносини з Москвою дуже погані”.

 

Незважаючи на провокаційні дії Росії на кордоні з Україною і ситуацією навколо посадженого за ґрати опозиціонера Олексія Навального, міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас виступає проти посилення санкцій тиску на Москву. Саме у зв’язку з напруженням у відносинах останнього часу необхідний діалог з Росією, заявив він у неділю, 25 квітня, в інтерв’ю телеканалу ARD. “Відносини дуже погані, – визнав він. – Але вони не повинні і залишатися такими”.

 

“Суть дипломатії”, за словами глави зовнішньополітичного відомства Німеччини, полягає в тому, щоб розмовляти з тими країнами, відносини з якими напружені, “а не завжди говорити тільки з тими, з ким немає розбіжностей у думках”. “Це особливо стосується Росії і конкретно зараз”, – підкреслив Маас.

 

Він висловив задоволення тим, що російський уряд, імовірно, прийняв пропозицію глави Білого дому Джо Байдена про переговори з російським президентом Володимиром Путіним і обидві сторони вже обговорюють час і місце проведення зустрічі. “Врешті-решт ніхто не може бути зацікавлений у тому, щоб постійні провокації і конфронтації перетворилися у серйозне протистояння, – зазначив глава німецького МЗС, – вже точно не ми, у Європі”.

 

Маас не вірить, що санкції допоможуть Навальному

 

Хайко Маас нагадав, що після протизаконної анексії Криму в 2014 році ЄС вже ввів щодо Росії економічні санкції, які продовжуються кожні півроку, а також що європейські санкції були двічі введені за останні тижні у зв’язку з отруєнням Навального. Глава німецької дипломатії висловився проти ще більш жорстких заходів, як того вимагають, зокрема, європарламентарі. Він висловив сумнів у тому, що “дуже жорсткі санкції” щодо Москви поліпшать ситуацію з Навальним: “Я думаю, що це призведе до зворотного”.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *