• Ср. Жов 20th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Названо країни, де ще не почалася вакцинація від COVID-19

Відadmin

Жов 14, 2021
Названо країни, де ще не почалася вакцинація від COVID-19

Фото: Unsplash

За даними ВООЗ, у Північній Кореї не вакцинують людей від коронавірусу

У світі до цього часу не всі країни приступили до вакцинації населення від коронавірусної інфекції.

 

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що в трьох країнах світу ще не стартувала вакцинація від коронавірусу. Це – Бурунді, Еритрея та Північна Корея. Про це в середу, 13 жовтня, йдеться на сайті ВООЗ.

 

Гебрейесус також повідомив, що 56 держав не змогли досягти поставленої ВООЗ мети з вакцинації 10% населення до кінця вересня, і ще більше країн, за його словами, ризикують не досягти мети з вакцинації 40% населення до кінця поточного року.

 

“Інша група країн має обмежені можливості. Це ті країни, які постраждали від нестабільності, конфліктів або насильства. ВООЗ і наші партнери співпрацюють з цими країнами над зміцненням на місцях технічного та логістичного потенціалу для впровадження вакцин”, – сказано на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

Також Гебрейесус зазначив, що на цей час у світі відзначається зниження рівня смертності від коронавірусу. Водночас цей показник усе ще перебуває на високому рівні – близько 50 тисяч випадків за тиждень.

 

Нагадаємо, що в Україні лише 20% дорослих пройшли вакцинацію. Найвищий рівень вакцинації в центральній Україні і в Києві, а найнижчий – у Закарпатській області.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *