• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Названо головні теми сесії Генасамблеї ООН

Відadmin

Вер 14, 2021
Названо головні теми сесії Генасамблеї ООН

Фото: twitter.com/EmineDzheppar

76-та сесія Генеральної Асамблеї ООН стартує у Нью-Йорку

На сесії буде підніматися питання боротьби з пандемією, зміна клімату і забезпечення світу продовольством.

 

76-та сесія Генеральної Асамблеї ООН, що стартує у вівторок, 14 вересня, в Нью-Йорку, обговорить, зокрема, проблеми боротьби з пандемією і зміни клімату. Також увагу буде приділено “продовольчим системам” і енергетиці, повідомляє Укрінформ.

 

Нинішня сесія “буде дуже відрізнятися від повністю віртуальних засідань 2020 року”, йдеться в повідомленні прес-служби ООН.

 

“76 Генасамблея ООН, як і раніше, буде затьмарена пандемією COVID-19, але це не завадить лідерам (деякі з них будуть у залі Асамблеї) вирішувати нагальні глобальні проблеми”, – йдеться в прес-релізі.

 

Відзначається, що формат сесії Генасамблеї в цьому році відображає поточну ситуацію в світі: поступове повернення до очних засідань і збереження роботи в режимі онлайн. У 20 числах вересня для участі в дебатах частина глав держав прибуде в штаб-квартиру ООН, проте “більшість залишиться вдома і передаватиме свої послання по відео”.

 

“Одним з найцінніших аспектів ГА ООН для глав держав і інших чиновників є можливість провести неформальні зустрічі один на один з колегами подалі від сторонніх очей”, – йдеться в повідомленні. Однак поки що невідомо, хто з лідерів прибуде особисто.

 

 

На сесії буде підніматися питання боротьби з пандемією, зокрема, підтримки “багатими” країнами “бідніших”. А також – створення нових продовольчих систем, “під якими розуміється все, що пов’язано з доставкою здорової і поживної їжі – від врожаю до м’яса”, проблеми кліматичної кризи, використання викопного палива та відновлюваних джерел енергії.

 

В рамках заходу 23 вересня відбудеться перший саміт ООН щодо продовольчих систем, ініційований Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем. У той же день у Радбезі очікуються спеціальні дебати з питань клімату та безпеки. 24 вересня запланований діалог високого рівня з енергетики.

 

20 вересня в ООН виступить популярна корейська група BTS, що може створити велике навантаження на мережу через велику кількість відвідувачів. Тому “команда айтішників ООН, безсумнівно, буде в напрузі”, зазначає прес-служба.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *