• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Міноборони Білорусі посилило ППО

Відadmin

Лис 6, 2021
Міноборони Білорусі посилило ППО

Фото: sharknews.ru

Білорусь задіяла додатковий зенітний ракетний дивізіон

Білорусь задіяла шостий зенітний ракетний дивізіон через ситуацію біля кордонів, стверджує влада.

У рамках посилення протиповітряної оборони в Білорусі на бойове чергування заступив шостий зенітний ракетний дивізіон військової частини 30-151, повідомляє БЕЛТА у суботу, 6 листопада.

“Ми посилили склад чергових сил з ППО наших зенітних ракетних з’єднань та військових частин. Це адекватна відповідь на ту обстановку, яка складається навколо повітряних кордонів…”, – заявив командувач ВПС та військ ППО Білорусі генерал-майор Ігор Голуб.

За його словами, збройні сили країни нібито спостерігають “значне збільшення інтенсивності польотів як бойової, так і розвідувальної авіації” біля Білорусі.

“Тільки за минулий тиждень зафіксовано понад 60 таких польотів. Ми провели ритуал заступлення на бойове чергування зенітного ракетного дивізіону, перевірили сили та засоби, виконуватимемо завдання з охорони повітряних кордонів та мирного неба над Мінськом”, – стверджує Голуб.

Нагадаємо, що на кордоні з Білоруссю Польща збудує п’ятиметровий паркан. Паркан буде збудований уздовж кордону з Білоруссю на відрізку близько 180 км у Підляському воєводстві країни.

Загальна межа неминуча. Інтеграція РФ та Білорусі


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *