• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Між Таллінном і Гельсінкі побудують тунель

Відadmin

Кві 26, 2021
Між Таллінном і Гельсінкі побудують тунель

Фото: АР (архівне фото)

Естонія і Фінляндія побудують тунель між своїми столицями

Тунель включать в загальноєвропейську транспортну мережу, щоб отримати для проекту фінансування Євросоюзу.

 

Естонія і Фінляндія підписали угоду про спільний розвиток великих транспортних проектів, зокрема, про будівництво тунелю Таллінн – Гельсінкі. Про це повідомило міністерство економіки і комунікацій Естонії в понеділок, 26 квітня.

 

Документ передбачає співпрацю у транспортній сфері та обмін інформацією для розвитку великих транспортних проектів, включаючи тунель Таллінн – Гельсінкі, магістраль Rail Baltica, загальноєвропейську транспортну мережу і коридор Північне море – Балтійське море. Угода є першим кроком до включення проекту тунелю Таллінн – Гельсінкі в загальноєвропейську транспортну мережу, що необхідно для співфінансування проекту Евросюзом.

 

Зазначимо, що ініціативу зв’язати Таллінн і Гельсінкі залізничним тунелем під Фінською затокою висунула в 2018 році фінська компанія Finest Bay Area. Нинішній проект передбачає будівництво тунелю в Фінській затоці довжиною до 70 кілометрів і на глибині до 200 метрів. Час у дорозі потягу від Гельсінкі до Таллінна, що буде рухатися зі швидкістю до 200 км/год, складе майже півгодини. Реалізація проекту тунелю може зайняти 10-15 років.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *