• Сб. Лис 27th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Медики рекомендували госпіталізувати Саакашвілі

Відadmin

Жов 19, 2021
Медики рекомендували госпіталізувати Саакашвілі

Лікарі порадили госпіталізувати Саакашвілі

Михайла Саакашвілі у вівторок відвідав консиліум лікарів, створений за указом МОЗ Грузії.

 

Консиліум лікарів міністерства охорони здоров’я Грузії рекомендував госпіталізувати з метою профілактики ув’язненого колишнього президента Михайла Саакашвілі, який оголосив безстрокове голодування. Про це у вівторок, 19 жовтня, повідомляє Интерфакс.

 

 

“За рекомендацією консиліуму після огляду Саакашвілі йому рекомендовано перейти в клініку для інтенсивного спостереження”, – заявив Зураб Пагава – лікар спеціально створеної групи медиків, яка у вівторок оглянула політика.

 

“Ми дали рекомендацію госпіталізації, щоб уникнути ускладнень стану здоров’я Саакашвілі, яке може в будь-який момент погіршитися”, – пояснив Пагава.

 

Він додав, що існує висока ймовірність ускладнень для здоров’я Саакашвілі “Не в найближчі години, але в найближчому майбутньому”.

 

Своєю чергою, особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кипшидзе заявив, що госпіталізація політика може відбутися в суботу, 23 жовтня.

 

“На госпіталізацію має дати згоду сам Саакашвілі. Можливо, він буде госпіталізований у найближчу суботу”, – зазначив Кипшидзе.

 

За його словами, стан здоров’я грузинського екс-президента наразі стабільний, “такий же, як був учора”.

 

Відомо, що колишнього грузинського лідера затримали 1 жовтня в Тбілісі після його повернення в країну напередодні виборів до місцевих органів влади. Відносно нього порушено кримінальну справу про незаконне перетинання кордону країни.

 

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що не помилує Михайла Саакашвілі. Паралельно в прокуратурі Грузії заявили, що екс-президент Грузії проведе за гратами, як мінімум, шість років.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *