• Ср. Чер 16th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Литва побудує табір для білоруських біженців

Відadmin

Чер 11, 2021
Литва побудує табір для білоруських біженців

Фото: Delfi

Литва має намір побудувати табір для біженців з Білорусі

Табір хоч і не те ж саме, що звичайне житло, але у людей будуть всі необхідні зручності, каже влада.

Литва побудує табір для біженців з Білорусі на 350 осіб в Центрі реєстрації іноземців (URC) в Пабраде. Про це повідомляє LRT в п’ятницю, 11 червня.

Так влада Литви хоче контролювати наплив нелегальних мігрантів з Білорусі. Зараз Центр реєстрації іноземців використовується для розміщення прохачів притулку та мігрантів без документів.

Глава URC Александрас Кісловас наголосив, що хоч табір для біженців – не те ж саме, що звичайне житло, але люди будуть забезпечені в ньому усіма необхідними зручностями.

“Ці намети, звичайно, не мають нічого спільного з туристичними наметами. Це сучасні намети з вентиляцією, з системою кондиціонування, опалення”, – пояснив Кісловас.

Також деяких біженців будуть розміщувати в звичайних житлових приміщеннях.

“Вибір житла буде залежати від уразливості іноземців, які прибувають, чи то самотні люди, сім’ї з дітьми або матері-одиночки. І ми думаємо, що проживання в наметах буде запропоновано одиноким людям”, – додав Кісловас.

Влада Литви вважає, що ситуація в Мінську може сприяти незаконній міграції з Білорусі. За даними литовських прикордонників, близько 300 мігрантів з Іраку та Білорусі прибули в Литву цьогоріч.

Нагадаємо, що Литва посилить охорону кордону з сусідньою Білоруссю. Литва має намір посилити охорону кордону з Білоруссю за допомогою низку заходів в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Також Литва закликала Лукашенка піти з посади. Глава МЗС Литви заявив, що Лукашенко зробив Білорусь однією великою в’язницею для 10 мільйонів громадян.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *