• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Конгрес США затвердив законопроект про інфраструктуру на $1,2 трлн.

Відadmin

Лис 6, 2021
Конгрес США затвердив законопроект про інфраструктуру на $1,2 трлн.

Фото: Belvpo.com

Тепер законопроект вирушить на стіл президента США Джо Байдена, який підпише його найближчим часом

Представники прогресивного крила Демократичної партії у нижній палаті до останнього не хотіли підтримувати цей законопроект.

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект, який передбачає розвиток інфраструктури країни та виділення фінансування обсягом $1,2 трлн. Про це повідомляє ТАСС у суботу, 6 листопада.

Цей документ ще у серпні схвалив Сенат Конгресу, тепер він вирушить на стіл президента США Джо Байдена, який підпише його найближчим часом.

Перед голосуванням американський лідер закликав конгресменів ухвалити законопроект. За даними Білого дому, Байден до пізнього вечора телефоном спілкувався з конгресменами, обговорюючи важливість затвердження ініціативи. Представники прогресивного крила Демократичної партії у нижній палаті до останнього не хотіли підтримувати цей законопроект, проте після багатогодинних консультацій за участю президента вони погодились його затвердити.

План, узгоджений Білим домом та двопартійною групою сенаторів, передбачає, зокрема, виділення федеральних коштів на розвиток інфраструктури обсягом $550 млрд протягом п’яти років. Зокрема, проект передбачає виділення $110 млрд на будівництво мостів та доріг, $11 млрд на програми транспортної безпеки. Ще $39 млрд планується витратити на модернізацію громадського транспорту, $42 млрд – на розвиток інфраструктури портів та повітряних гаваней. $55 млрд підуть на систему питної води, на забезпечення населення високошвидкісним інтернетом у програмі закладено $65 млрд. $73 млрд планується інвестувати у транспортування екологічно чистої енергії.

Нагадаємо, у квітні цього року Байден представив план, який передбачає інвестиції у різні інфраструктурні проекти на $2 трлн. План розрахований на найближчі вісім років та охоплює транспортний сектор, комунальні послуги, промислове виробництво тощо.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *