• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Кліматичний саміт у Глазго: активісти вийшли на мітинг

Відadmin

Лис 6, 2021
Кліматичний саміт у Глазго: активісти вийшли на мітинг

Активісти вийшли на демонстрації під час кліматичного саміту у Глазго

Екоактивісти звинувачували великі корпорації у кліматичній кризі та скандували “капіталізм вбиває планету”.

Тисячі екоактивістів пройшли маршем Глазго, де пройшла кліматична конференція ООН, – люди вимагали більш рішучих глобальних дій. Про це повідомляє Reuters у суботу, 6 листопада.

Учасники акції рушили на захід від міського парку Келвінґроув до центральної Джордж-сквер. Екоактивісти звинувачували великі корпорації у кліматичній кризі та скандували “капіталізм вбиває планету”.

Учасники акції також висловили обурення порожніми обіцянками політиків – на плакатах часто промайнула фраза активістки Грети Тунберг “бла-бла-бла”. Люди стурбовані тим, що обіцянок замало, щоб стримати глобальне потепління на рівні півтора градуса.

Зазначимо, що на саміті обговорювали плани поступової відмови від вугілля, скорочення викидів метану та вирубування лісів. При цьому активісти впевнені, що зустріч поки що не дає жодних свідчень прогресу.

Нагадаємо, що раніше світ домовився не рубати ліс на саміті ООН. Основна частина кліматичної конференції завершилася підписанням двох угод, спрямованих на боротьбу із глобальним потеплінням.

Україна відмовиться від вугілля Угода саміту ООН


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *