• Сб. Лис 27th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Кандидатуру Пашиняна знову висунули на пост прем’єра Вірменії

Відadmin

Кві 26, 2021
Кандидатуру Пашиняна знову висунули на пост прем єра Вірменії

Кандидатуру Пашиняна запропонували на пост прем’єр-міністра

Процес є необхідним для розпуску парламенту і проведення позачергових парламентських виборів, пояснили в правлячій парламентській фракції.

 

У Вірменії правляча парламентська фракція Мій крок знову запропонувала кандидатуру Нікола Пашиняна на пост прем’єр-міністра Вірменії. Про це повідомляє прес-служба фракції в понеділок, 26 квітня.

 

“Цей процес необхідний для розпуску парламенту і проведення позачергових парламентських виборів”, – сказано в повідомленні.

 

Парламент Вірменії проведе 3 травня засідання з питання обрання прем’єр-міністра Республіки.

 

Згідно з Конституцією Вірменії, в разі відставки прем’єр-міністра парламент у семиденний термін пропонує кандидатів у прем’єри, проводяться вибори. У разі необрання прем’єр-міністра через сім днів проводять нові вибори. Якщо прем’єр-міністр знову не обирають більшістю голосів, то Національні збори розпускають в силу законодавчого права.

 

Тоді, після розпуску парламенту, президент Вірменії призначить дату голосування на позачергових парламентських виборах.

 

 

Нагадаємо, що політична криза у Вірменії триває з моменту поразки у війні в Нагірному Карабасі. Вона загострилася наприкінці лютого, коли на відставці Пашиняна наполіг генштаб країни. У Єревані щодня проходять мітинги прихильників і противників прем’єр-міністра.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *