• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

З’явилися нові відео ситуації на польському кордоні

Відadmin

Лис 8, 2021
З явилися нові відео ситуації на польському кордоні

Фото: кадр из видео

Мігранти на польсько-білоруському кордоні

Мігранти наблизилися до польських військових і намагаються провокувати їх за допомогою дітей.

 

 

 

На польсько-білоруському кордоні сьогодні, 8 листопада, групи нелегальних мігрантів роблять спроби провокацій та силового перетину кордону. Відео з місця події публікує Телеграм-канал Zerkalo.io Новини.

 

Мігранти наблизилися до польських військових і намагаються провокувати їх за допомогою дітей. З гучномовців лунають попередження про незаконність нелегального перетину кордону.

 

На відео потрапив момент, як мігранти пускають у вічі хлопчику сигаретний дим біля білорусько-польського кордону. Раніше ця ж дитина біля прикордонного паркану просила польських силовиків про допомогу. Також хлопчик давав коментар білоруському журналісту.

 

Мігранти намагаються перерізати дріт паркану спеціальними ножицями. Один з мігрантів лопатою намагається прорвати дротяне загородження. Одна із секцій паркану дуже пошкоджена.

 

Міноборони Польщі стверджує, що події в районі кордону відбуваються “за присутності і під контролем білоруських служб”, і публікує фото осіб у ​​камуфляжі на білоруській стороні.

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, у Білорусі сьогодні, 8 листопада, величезна колона мігрантів підійшла до прикордонного пункту пропуску Брузги на кордоні з Польщею.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *