• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Дуров дасть змогу відключати рекламу в Telegram-каналах

Дуров дасть змогу відключати рекламу в Telegram-каналах

Фото: Getty Images

Telegram дозволить відключати рекламу в каналах

Після скарг користувачів у месенджері вирішили запровадити платну підписку, яка дозволить приховати рекламні повідомлення.

 

У Telegram дозволять відключати рекламу в каналах вже у листопаді. Про це заявив засновник месенджера Павло Дуров у суботу, 6 листопада.

За його словами, рішення ухвалили після численних звернень користувачів.

“Ми вже розпочали роботу над цією новою функцією і очікуємо її запуску цього місяця. Вона може бути оформлена у вигляді недорогої підписки, яка дозволить користувачам безпосередньо фінансово підтримувати розвиток Telegram”, – написав Дуров.

Він додав, що автори низки Telegram-каналів також хочуть відключати рекламу – зараз прораховуються економічні умови цієї функції.

“Незабаром рекламодавці зможуть розміщувати “невидиме” оголошення в будь-якому каналі, яке – за умови достатньої вартості показу – призведе до відсутності оголошень у цьому каналі”, – підсумував Дуров.

Нагадаємо, що у Telegram з’явилася платформа для офіційної реклами. Рекламні оголошення показуватимуться лише у великих загальнодоступних каналах і не торкнуться особистих чатів.

Раніше до Telegram приєдналися 70 млн. нових користувачів на тлі збою Facebook. Щоденні темпи зростання аудиторії Telegram значно перевищили норму, зазначив Павло Дуров.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *