• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Генсек ООН назвав ворога всього людства

Відadmin

Вер 15, 2021
Генсек ООН назвав ворога всього людства

Фото: news.un.org

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш

Антоніу Гутерріш закликав світову спільноту активізувати зусилля з вакцинації від коронавірусу.

 

Усі країни світу повинні припинити військові конфлікти і зосередитися на боротьбі зі спільним ворогом – пандемією коронавірусу. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш під час виступу на відкритті 76-ї сесії Генасамблеї у вівторок, 14 вересня.

 

“Ми зустрічаємося під час великого виклику і розділення, конфлікту і зміни клімату, посилення бідності і нерівності. Пандемія продовжує загрожувати життям, умовам життя і майбутньому. Ці виклики посилюються розколом, що загрожує нашому світу, поділом між багатими і бідними”, – сказав генсек.

 

За його словами, усі наявні виклики і розподіли породжені людьми, і їх можна подолати, якщо світова спільнота об’єднається.

 

“Необхідно активізувати зусилля з вакцинації від коронавірусу і реагування на зміну клімату. …> Війнам проти один одного необхідно покласти край”, – підкреслив Гутерріш.

 

Нагадаємо, у Нью-Йорку стартувала 76-а сесія Генеральної Асамблеї ООН. Серед її головних тем – проблеми боротьби з пандемією, зміни клімату, а також “продовольчі системи” та енергетика.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *