• Вт. Гру 7th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

В Італії заборонили дискримінаційну рекламу

Відadmin

Лис 5, 2021
В Італії заборонили дискримінаційну рекламу

В Італії заборонили сексистську рекламу

В країні ухвалили закон, який забороняє сексистські, гомофобні і ксенофобні відсилання в рекламі.

 

В Італії сенат схвалив закон, який забороняє сексистську і дискримінаційну вуличну рекламу. Про це повідомляє The Guardian у п’ятницю, 5 листопада.

 

Новий закон є частиною указу про транспорт і інфраструктуру. Документ забороняє рекламу на вулицях і всіх видах транспорту, що принижує жінок і закріплює гендерні стереотипи, а також ту, яку вважають шкідливою для цивільних і політичних прав або яка містить дискримінаційні відсилання до геїв, етнічних і релігійних груп чи осіб з інвалідністю.

 

Також закон забороняє рекламу, що дискримінує людей за гендерною ознакою.

 

У свою чергу, проти закону виступали праві політики, а також групи, які лобіюють заборону абортів. Зокрема, сенатор Лючіо Малан від ультраправих Братів Італії назвав закон “ідеологічною нормою, спрямованою на обмеження свободи слова”. Противники абортів також обурені, тому що не зможуть більше розміщувати рекламні щити, які ображають жінок, що зробили аборт.

 

Нагадаємо, в Ісландії вперше в парламенті буде більше жінок, ніж чоловіків. Ситуація стала першою не лише для країни, а й для Європи – у Швеції депутатки займають 47% місць, але тепер Ісландія оминула цей показник.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *