• Ср. Чер 16th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

В Індії понад мільйон медиків навчать лікувати COVID-19

Відadmin

Чер 11, 2021
В Індії понад мільйон медиків навчать лікувати COVID-19

Індія готується до третьої хвилі COVID-19

Країна готується до третьої хвилі епідемії коронавірусу. Медиків навчать різним навичкам – від загального чергування до роботи з концентраторами кисню.

Уряд Індії навчить більше мільйона медпрацівників для боротьби з епідемією COVID-19. Про це повідомляє ThePrint в п’ятницю, 11 червня.

Зараз в Індії не вистачає як звичайного персоналу, що доглядає за COVID-хворими, так і помічників медичних лабораторних технологів, техніків з обслуговування кисневих установок і багатьох інших.

Уряд Моді почав процес навчання більш як 1,17 мільйона осіб для різних ролей в сфері охорони здоров’я. 100 тисяч осіб будуть потрібні для допомоги із загального чергування. Крім того, потрібні прогресивні співробітники загального профілю, техніки швидкої допомоги, фахівці для допомоги вдома і обслуговування медобладнання. Ще 15 тисяч осіб навчать роботі з кисневими установками, вентиляторами і на концентратори кисню. Ще 2,5 тисячі осіб будуть водіями, вони пройдуть навчання із роботи з цистернами з киснем.

“Друга хвиля пандемії не тільки показала, наскільки ми погано оснащені, коли йдеться про спеціальні кисневі установки для лікарень, концентратори кисню тощо. Але також виявила нестачу підготовлених кадрів для їхнього вирішення. Ми не хочемо знову опинитися в подібній ситуації”, – заявив урядовець.

Нагадаємо, що раніше Індія оновила антирекорд добової смертності від COVID-19. Приріст нових хворих на коронавірус в Індії третій день поспіль становить менше 100 тисяч осіб.

Індія вибралася з прірви. Але чекає третьої хвилі


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *